• dom po renowacji

     

    JAKOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE

  •  PEWNY PARTNER

    Certyfikat wiarygodności ARGOBUD 

ARGO-BUD firma budowlana Warszawa

Firma nasza powstała w 1996r i nieprzerwanie realizuje zadania remontowe i inwestycyjne w całym zakresie budownictwa. Fachowość, niezbędne środki techniczne oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Procesy koordynacji oraz współpraca z wieloma wyspecjalizowanymi producentami i dostawcami umożliwia terminowe i solidne wykonawstwo.

Dzięki szerokiej gamie wykonywanych usług, począwszy od projektowania, uzgodnień, wyceny i analizy przedsięwzięcia a na kompleksowej realizacji oraz remontach i modernizacji obiektów przemysłowych, sportowych, hydrotechnicznych, biurowych, mieszkalnych wielo i jednorodzinnych kończąc, spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stale podnoszone kwalifikacje kadry technicznej, skuteczne doradztwo na każdym etapie robót oraz zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz bezpieczeństwo realizowanych umów  to tylko niektóre atuty zapraszające Państwa do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.